• Новак
Нови авто декорација Задниот Браник Sill / Заштитник багажникот прикривање на трим за Форд фокус 3 mk3 Седан 2012 2013 додатоци

Нови авто декорација Задниот Браник Sill / Заштитник багажникот прикривање на трим за Форд фокус 3 mk3 Седан

DEN 2400.00
Во достапна форма

Пристапност

Задниот Браник Заштитник за Форд фокус Седан 2012-2013
Ние нудиме Различни Видови на Форд Фокус Автомобил Додаток и Делови . Контактирајте со нас во секое време ако сте заинтересирани во нашите производи.
(За Hatchback, pls понудата друга аукција,благодарам)
Цел совети : Кога купувате, pls бидете сигурни дека, вашиот фокус Пред видите како што ние емисии на фотографијата подолу
Pls љубезно истакна : големината На hatchback е : 94 Cm и за Седан е 74 СМ. На оваа аукција е за Седан
Сет од 1 buc, направени од Нерѓосувачки
100% Сосема нов
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската селотејп е во прилог.
Пакет се вклучени : 1 BUC/set

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент