• Новак
Coloranimal завива волк/Галакси Ѕвезда Волкот Канџите Обичните Кеси за Дами 3D Животински Печати Голем Капацитет Жените Чанти Tote Торба

Coloranimal завива волк/Галакси Ѕвезда Волкот Канџите Обичните Кеси за Дами 3D Животински Печати Голем Капацитет

DEN 1152.00
DEN 1439.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга.
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Како може да track my parcle ? Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните карактеристики

Големина:
39x29x12CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
AL
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
coloranimal
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Чувствував
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Главната Прегради:
1*голем простор;1*патент внатрешниот џеб
Тип Име:
бренд дизајнер жените tote торба
Pls note1:
Добредојдовте на Кориснички
Pls note2:
Обезбеди Капка Превозот Услуги
погоден:
познатиот дизајн големи рамо tote кеси за дами
useage:
луксузни чанти жените кеси дизајнер
дизајн:
bolsa feminina mujer
Моделот име:
Жените патување шопинг големи чанти
Печатење:
завива волк жена големи рамо кеси

Избор на клиент