• Новак
Бесплатен Превозот ААА 8мм кристално Стакло монистра Лабава Единствен облик на Коцка Мулти бои за накит одлуки 100pcs

Бесплатен Превозот ААА 8мм кристално Стакло монистра Лабава Единствен облик на Коцка Мулти бои за накит одлуки

DEN 246.00
DEN 416.64
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


* DIY Модна Кристал Уникатен Коцка Монистра
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : за 8x8 MM
* Облик : Единствен Облик на Коцка 12 фацетирани
* Боја : Мулти Бои
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
about 8x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
3A1088MM
Бренд Име:
StreBelle
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
Normal
Објектот Форма:
Уникатен Коцка
Пакување:
100pcs/торба
Големина:
about 8x8mm

Избор на клиент