• Новак
Геометрија Перница Огномет навлаки Дијагонала Кинески Стил Дома Отворено Оркестарот Дома Правоаголник Фрли Перници 18X18 Burlap Мека

Геометрија Перница Огномет навлаки Дијагонала Кинески Стил Дома Отворено Оркестарот Дома Правоаголник Фрли

DEN 159.00
DEN 177.12
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број. Ве молиме проверете превозот адреса пред да плаќање
2.
Гаранција Политика :
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
1.
[Print] Еден двострано печатење. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.

Главните карактеристики

Големина:
43 x 43 cm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
CX3059
is_customized:
Yes
Употреба:
Фудбал Соба
Материјал:
Полиестер / Лен
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
Патент:
невидливи патент
Модел 1:
Жолта Лента Црна Цвет Круг
Шема 2:
Дрвото Дијамант Полигон Сива

Избор на клиент