• Новак
Нови Пристигнување Долг Ракав Краток Свадба Фустан Од Чипка Appliques Tulle Коленото Должина Свадба Наметки

Нови Пристигнување Долг Ракав Краток Свадба Фустан Од Чипка Appliques Tulle Коленото Должина Свадба Наметки

DEN 7200.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
Нови Пристигнување Долг Ракав Краток Свадба Фустан Од Чипка Appliques Tulle Коленото Должина Свадба Наметки
Вистинска Боја Своч
За Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) :
1. Кога изберете стандардна големина, ве молиме љубезно видите детални мерења се carefull, и потоа да го изберете, сите не се вклопува во одредена големина
2. При изборот на сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери точно, ве молиме одете на професионална seamstress да се мери.
3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Сепак, ние може да mail слободни ткаенина своч, вие само треба да се плаќаат такси превозот.
4. Ќе има дополнителни US$30.0 надоместоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугата на вашата нарачка.
5. Ако има било какви прашања кога ќе се облекуваат, ве молиме контактирајте со нас во време, така што ќе може да се најде подобро решение за вас, осигурајте се дека се задоволни.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
BRITNRY
Број На Модел На:
cj2018012508
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Чипка,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Никој
Деколте:
Лажичка
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Назад Дизајн:
Илузија
Свадба Фустан Ткаенина:
Tulle/Пребивање
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
боја:
бела или сопствени направени

Избор на клиент