• Новак
YIHUA-201B 130w high-frequency електрични вшмукување калај лемење станица анти-статички автоматско вшмукување калај пиштол освен калај алатка 1PC

YIHUA-201B 130w high-frequency електрични вшмукување калај лемење станица анти-статички автоматско вшмукување

DEN 13536.00
Во достапна форма

Пристапност

50 Kpa(375mm Hg)
Совет на земјата отпорност Пакување големина : 30*20*18cm
Тежина : 6kg
Answer : ___________________________ Note : 110 V напон не е во парк, сопствени потреби 3-5 дена време
Користете опсег :
Електронски одржување, мобилни комуникации одржување, како и фабриката за производство, истражување и
развој на загреете, сува работа, единствена дигитална температура поставувања, така што пријатна работа посигурни,
брз и лесен.
YIHUA-201 B 130w high-frequency електрични вшмукување калај лемење станица анти-статички автоматски
вшмукување калај пиштол освен калај алатка 1 PC
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : High-frequency електрични вшмукување лемење станица
Модел : YIHUA-201 B
Напон : 110 V / 220 V
Фрекфенција : 50 / 60 Hz
моќност : 130 W
Работна околина температура : 0-40 ℃
emperature Опсег : 200°C-480°C
Екранот метод : дигитален LED
Греење elemnt vlotage : AC 36 V ±10% f=380 KHz
Desoldering пумпа моќност : 12 W
Вакуум Притисок : Max .

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
YIHUA-201B
is_customized:
Yes
Број На Производ:
FC1422
Име:
High-frequency електрични вшмукување лемење станица
Модел:
YIHUA-201B
Напон:
110V / 220V
Фреквенција:
50/60 Hz
моќност:
130W
Екранот метод:
Дигитален LED
боја:
Црна
Пакување големина:
30*20*18CM
Тежина:
6kg

Избор на клиент