• Новак
XNWY 5PCS ATTINY85-20PU ATTINY85 20PU ATTINY85 - 20 ATTINY85 НАТОПИ

XNWY 5PCS ATTINY85-20PU ATTINY85 20PU ATTINY85 - 20 ATTINY85 НАТОПИ

DEN 251.00
DEN 266.40
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
XNWY
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
XNWY/5PCS ATTINY85-20PU ATTINY85 20PU ATTINY85 - 20 ATTINY85 НАТОПИ

Избор на клиент