• Новак
Флип случај За Леново S860E S856 S810T Покрие случај се Отвори Прозорец Кожа За Леново S 860E S 856 S 810T Телефон Случај Coque школка

Флип случај За Леново S860E S856 S810T Покрие случај се Отвори Прозорец Кожа За Леново S 860E S 856 S 810T

DEN 382.00
DEN 401.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Напомена : 1. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Нашиот техничар целосно ќе тест.
Повратни информации :
1. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. Одличен за по-продажба на услуги. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ние ќе ви одговори што наскоро. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.

Главните карактеристики

Материјал:
PC + TPU
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
5.5
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
За Леново S860E S856 S810T
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Леново S 860E S 856 S 810T
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
За Леново S 860E S 856 S 810T
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Леново S860 E S856 S810 Т
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Избор на клиент