• Новак
Вен Унисекс Дизајн Barbell Страна Се Насликани Висока Врвот Бели Чевли Платно Момче Девојка Обичните Патики Рамен Дното Espadrilles

Вен Унисекс Дизајн Barbell Страна Се Насликани Висока Врвот Бели Чевли Платно Момче Девојка Обичните Патики

DEN 2087.00
DEN 3312.00
-37 %
Во достапна форма

Пристапност

Елаборат дизајн
4. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.
Воведувањето на Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.
Материјал, изработка, уникатен дизајн и сите други детали на Вен чевли може да ви помогне да ги искажете вашите индивидуални стил, па Вен чевли мора да биде вашиот прв избор. Се нацрта скица
2.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
NWS-260
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Избор на клиент