• Новак
MORAZORA нова мода пролет лето пумпи жените чевли со тока посочи пети високи потпетици плоштадот пета елегантен женски чевли

MORAZORA нова мода пролет лето пумпи жените чевли со тока посочи пети високи потпетици плоштадот пета елегантен

DEN 1298.00
DEN 2496.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Бренд Име:
MORAZORA
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
Б-LGJ0705
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
34-39
Високи Потпетици:
6cm

Избор на клиент