• Новак
755724-001 за HP Павилјон 11-N Лаптоп Плоча 755724-501 ZPT10 LA-B151P N3520 Бесплатен Превозот тест ред

755724-001 за HP Павилјон 11-N Лаптоп Плоча 755724-501 ZPT10 LA-B151P N3520 Бесплатен Превозот тест ред

DEN 3610.00
DEN 3840.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

(2)инсталирате системот,мрежна картичка тест,звучна картичка тест,usb тест,3d тест,Рестартирајте најмалку 2 пати (3), Ние ќе се обезбеди фото на купувачот id и тест процес,Тоа е нешто што неколку продавачи може да го направи (4)главниот одбор нема coms батеријата 2,За гаранција (1)Бесплатни гаранција од 60 дена од приемот на стоката,ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ве Молиме да не коментар случајно 3,За испорака (1)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ние ќе го испрати надвор од 5-7 работни дена (2)Бидејќи транспорт е трети лица друштвото,Па ние може да ви го гарантира точна време на испорака,Ако не се примените стоки за долго време,ве Молиме контактирајте со нас (3)цените не вклучуваат царинските давачки,Други трошоци, како што се царина, се на товар на купувачот 4,За набавка (1)Слободен товарни ние помине epacket,Што е потребно околу 20 до 60 дена,ве Молиме изберете друга експрес испорака ако е потребно итно (2)ве Молиме бидете сигурни дека вашата стоки се исти како нашата,Ако не сте сигурни,ве Молиме обратете се на резервен дел број,Или да обезбеди слики да ни се обратите за сигурни (3)Ако ви треба повеќе,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителна цена.

Главните карактеристики

Тип:
Лаптоп Приклучни Станици
Број На Модел На:
11-N
Пакет:
No
Бренд Име:
Knotolus
11-N плоча:
Користи

Избор на клиент