• Новак
Mustang Јаглерод Спојлер на Задното Крило за Ford Mustang GT Coupe 2015 2017 2018 Задните багажникот багажникот спојлер

Mustang Јаглерод Спојлер на Задното Крило за Ford Mustang GT Coupe 2015 2017 2018 Задните багажникот багажникот

DEN 5775.00
DEN 6144.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Mustang-Година:
До 2015
Ford Модел:
Mustang
Објектот Ширина:
12inch
Другиот Дел Број:
CRT-027-1
Специјални Функции:
Мала тежина
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
CRT-027-2
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
crtsport
Производителот Дел Број:
CRT-027
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
6inch
Објектот Должина:
20inch

Избор на клиент