• Новак
MaiYaCa Аеробна вежба јога Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C Маска

MaiYaCa Аеробна вежба јога Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X

DEN 81.00
DEN 95.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска.Mai Ya Ca Аеробна вежба јога Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple i Phone 8 7 6 6 S Плус X 5 5 S SE 5 C Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express .
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Мека Црна TPU
2) нови 100%
. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3.

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5s, За iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 8 Плус,iPhone X,iPhone 8,iPhone5c
дизајн:
Симпатична,Животно,Ткаеше,Обична,Спорт,Цитати & Пораки,Геометриски,Апстракт,Егзотични,Мермер,Фламинго,Гроздобер
Големина:
6.5cmX12.5cm
Карактеристики:
Црна Мека TPU
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Црна TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
за iPhone 8 Плус Случај:
Телефон случај за iphone 8 Плус
За iphone 5S 6S 7 8 X phone маска:
МАСКА за iphone 5S 6S 7 8 X случај
Телефон за iphone 6 6 случај:
за iphone 6 6S Силикони телефон Случај
Маска за iPhone 7 Плус:
мобилен маска за iphone 7 плус
Објектот:
Аеробна вежба јога Позадина
Модел:
Byy18(2.7)1136

Избор на клиент