• Новак
2 ПАРЧИЊА Новото Седиште Јазот Додатен Мека Подлога Соочи Spacer За BMW E46 E53 E60 E90 E91 E92 E93 F30 F20 F10 F15 F13 М3 М5 M6 Автомобил стил

2 ПАРЧИЊА Новото Седиште Јазот Додатен Мека Подлога Соочи Spacer За BMW E46 E53 E60 E90 E91 E92 E93 F30 F20

DEN 310.00
DEN 815.52
-62 %
Во достапна форма

Пристапност


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Но, понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Познатиот Бренд
Име На Модел:
E46 E52 E53 E60 E90 E91 E92 E93 F30 F20 F10 F15 F13 М3 М5 M6 X1 X3 Х5
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Материјал Тип:
Pu
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
LLLOPM
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
0cm
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes

Избор на клиент