• Новак
ЗА KAWASAKI Z800 2013 2014 2015 Z 800 Радијатор Решетката Guard Покрие Заштитник Високо квалитетен алуминиум

ЗА KAWASAKI Z800 2013 2014 2015 Z 800 Радијатор Решетката Guard Покрие Заштитник Високо квалитетен алуминиум

DEN 2184.00
DEN 2539.20
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот
Состојба : Висока отпорност на топлина. 100% Сосема Нов и врвен квалитет, од Нерѓосувачки челик нето и рамка за трајни употреба. Заштитете го вашиот ОЕМ Радијатор се погодени од летање камења. Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила Бои : Црна Fitment : ЗА KAWASAKI Z800 2013-2015 Пакет се Вклучени : 1 BUC X Радијатор Решетката Guard Покрие инструкции за Инсталација Не се вклучени. НАПОМЕНА : ве Молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
000cm
Објектот Должина:
33.5cm
Име На Модел:
rp025
Бренд Име:
ARASHI
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
24cm
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони одделение Алуминиум
Модел:
rp025
боја:
Црна
Fitment:
Од 13 до 15 Z800

Избор на клиент