• Новак
Бесплатен превозот 10pcs 831-03603FT чип производители Eltek заеднички режим inductance флукс на 4 ЕЕ 3603 нозе

Бесплатен превозот 10pcs 831-03603FT чип производители Eltek заеднички режим inductance флукс на 4 ЕЕ 3603

DEN 769.92
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент