• Новак
Fingerless Долга Бела Чипка Ракавици за Булчински Цвет со Бисери Жените Свадба Ракавици gants mariage SG16

Fingerless Долга Бела Чипка Ракавици за Булчински Цвет со Бисери Жените Свадба Ракавици gants mariage SG16

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Време е неизвесна , некои земји може да добиете предмети во 30 дена , но некои ќе трае подолго .
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
Боја : Бела
Големина : Нашата Ракавици со Еден Големина
Должина : Слик Должина Fingerless Долга Бела Чипка Ракавици за Булчински Цвет со Бисери Жените Свадба Ракавици gants mariage SG16
Кина пост воздух mail : 25-60 дена .Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.
ако не можете да добиете предмети во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. За некои далечни земји , тоа ќе трае околу 10 дена , вие треба време да се направи царинската clearances.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Техника:
Beaded
Свадба Ракавици Стил:
Fingerless
Материјал:
Полиестер
Ракавици Големина:
една големина
Број На Модел На:
SG16
Ракавици Должина:
Лактите
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Sunzeus

Избор на клиент