• Новак
24Pcs Рамен Лажни Ноктите Црно Бела Акрилна Лажни Ноктите Геометриски Линија Нов Маникир Нокти Салон Производ Z162

24Pcs Рамен Лажни Ноктите Црно Бела Акрилна Лажни Ноктите Геометриски Линија Нов Маникир Нокти Салон Производ

DEN 147.00
DEN 163.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

24 Pcs Рамен Лажни Ноктите Црно Бела Акрилна Лажни Ноктите Геометриски Линија Нов Маникир Нокти Салон Производ Z162
Опис На Производот :
Пакет вклучувајќи : 24pcs fasle нокти + 1pcs помине двострано лепило налепница
100% Сосема нов и висок квалитет.
Fashion & популарни ноктите , одговара било каде да се носат.
ние имаме многу стил за да изберете, plz проверите на нашата продавницата за повеќе!

Главните карактеристики

Бренд Име:
QPKUO
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
пластични помине совети
Големина:
Acrylic Nails
Количина:
24pcs ноктите
Должина На Ноктите:
Краток
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Избор на клиент