• Новак
Fanximan Кујна Оркестарот Персоналните Хорор Филм Трпезариска Маса Мат Топлинска Изолација Место Душеци Coasters Табела Салфетки 42*32 СМ

Fanximan Кујна Оркестарот Персоналните Хорор Филм Трпезариска Маса Мат Топлинска Изолација Место Душеци Coasters

DEN 157.92
Во достапна форма

Пристапност


Fanximan Кујна Оркестарот Персоналните Хорор Филм Трпезариска Маса Мат Топлинска Изолација Место Душеци Coasters Табела Салфетки 42*32 СМ
Точка Име : Табела Мат/Табела Салфетки
Слика Материјал : Лен
Големина : 42×32 CM/ 16.5×12.5 инчи
Дизајн : како се покаже слика
Стил : Модерна
Карактеристики :
Направени од издржлив лен мешавина крпа материјал
Може да биде ставен на маса , кујна и така натаму
Уникатен дизајн , мек материјал и прифатлива цена
Топлинска изолација и носат-отпор , ги внесува сите шарм на практичност и декоративни
Моделот е само на предната страна на страна , назад, без никакви шеми
*Ние поддршка Капка Брод , трговија на Големо и Лични Изменуваат , добредојдени да не контактирате .
Пријателски Информации :
1) Сите душеци се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
2) Крај на боја може да биде мала разлика помеѓу monitor display слика, бидејќи на светлината и светлината.

Главните карактеристики

Бренд Име:
fanximan
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Дома,Авион,Ресторан
Број На Модел На:
CD01002
is_customized:
Yes
Големина:
42x32 CM/ 16.5x12.5 inches
Спецификација:
42*32 CM
Функција:
Обновливи

Избор на клиент