• Новак
Свадба облекување наметки Невестата Мини Облека Кимоно Облека Секси Булчински партија Облека Печатени деверуша Облека булчински туш giftD124-04

Свадба облекување наметки Невестата Мини Облека Кимоно Облека Секси Булчински партија Облека Печатени деверуша

DEN 366.00
DEN 666.24
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : квалитетот на Сатен,rayon& a cetate ,Меки, удобни материјал Ракав : Три Квартал Деколте : V деколте Стил : случајни/мода/Home Носат достапни големини : S M L XL XXL XXXL Боја на располагање : Црна /14 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping Големина Детали (Азија големина) :
Облека Големина на Табелата(CM) 1 инч=2.54 см Големина Пазувите за да пазувите Должина(Рамо До Полите) S 22"/56cm 33"/84cm M 23"/58cm 33.8"/86cm L 24"/60см 34.6"/88cm XL 25"/63cm 35.4"/90cm XXL 26"/66cm 36.2"/92cm XXXL 27"/68cm 37"/94cm
Совети : 1.поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3cm разлика,благодарение
2.Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
3. ве молиме проверете и споредба на големината детали пред да ги купите,или контактирајте со продавачот да ви помогне да се избере соодветна големина

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Материјал:
Ацетат,Faux Свила,Rayon
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
D124
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Големина:
S M L XL XXL 3XL
боја:
Темно зелена /14 Бои за вашиот изберете
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear

Избор на клиент