• Новак
Акции Бела боја на слонова коска Краток Булчински Превез со Чешел Applique Работ Свадба Превез Додаток Voile Де Mariee

Акции Бела боја на слонова коска Краток Булчински Превез со Чешел Applique Работ Свадба Превез Додаток Voile

DEN 428.64
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте ro Srui Sker Продавница
Се врати и се Врати на Политиката
1.Имаш 5 дена да се одлучи дали објектите се во право за вас, откако сте примиле нив.
2.Може да се врати или размена било unworn,unwashed,непроменета,неоштетени предмети во оригиналниот пакет, вклучувајќи вашата цел Не.
3.Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
4.Со цел да се slove вашиот проблем што е можно побрзо,ве молиме контактирајте со нас прв и кажете ни го вашето враќање сезона.
5.Откако ќе го примените вашиот враќање парцела информации и следење Бр. ние ќе рефундирање на вашите пари на вашата сметка во рок од 3-10 работни дена.
6.Ние сме толку жал за тоа што ако примен објект, тоа не е она што всушност ти ред или не, исто како што сликите покажуваат или опис вели на веб страни.
7.Сите фустани се копии од web страници,не е точно истиот апсолутно.но, ние се обидуваме се потрудиме да се направи фустан во близина на слики.па ве молиме да ги купите рационално.иако тоа е евтино.
Процес На Производство

Главните карактеристики

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Објектот Должина:
75cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Техника:
Beaded
Превези Работ Стил:
Applique Работ
Превези Слоеви:
Две-Слој
Број На Модел На:
SSV006
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
srui sker
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Лактите Должина Превез

Избор на клиент