• Новак
Професионални Самовилска Напојување ЕП-2 Професионални Дигитални LCD Напојување за Тетоважа Машина Облоги Шејдерите Со Енергија Кабел

Професионални Самовилска Напојување ЕП-2 Професионални Дигитални LCD Напојување за Тетоважа Машина Облоги Шејдерите

DEN 976.00
DEN 1626.24
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Компактен и лесен за носење на Метал домување Прекрасен изглед и одличната изработка Прецизни напон поставување на Вграден во конвертор (110 V~220 V, универзална) Погоден за сите видови на тетоважа машина Идеален избор на Tattooists Пакет се вклучени : 1 * напојување за тетоважа машина 1* приклучок кабел (3 тип на ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА може да се достапни) Производот се Прикаже на Повратните 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме одвојте неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу! Контакт 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас! 2) Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.

Главните карактеристики

Тип:
тетоважа напојување
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Бренд Име:
ATOMUS
Број На Модел На:
тетоважа напојување
Тип:
тетоважа напојување
Пакет:
1pcs ЕП-2+1pcs моќ кабел(3 видови на располагање)
Производот:
тетоважа опрема
производство на:
евтини тетоважа додатоци кина
Користење на:
Се Вклопи Во Било Кој Стандарден Тетоважа Машина
Шема:
тетоважа напојување професионални
Материјал:
ABS
Функција:
моќ силна,стабилна изведба,а не жешка
боја:
Црна
одговараат за:
Tattooists

Избор на клиент