• Новак
ZOOYA DIY Дијамант Везови Цвет Писмо англиски Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Кристал Мозаик Декорација BK288

ZOOYA DIY Дијамант Везови Цвет Писмо англиски Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Кристал Мозаик Декорација

DEN 209.00
DEN 379.20
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Да се придржуваат малку лепак за да го врвот на перото. Ние ќе го реши проблемот. Материјал : 100% Полн Плоштад Смола Дијаманти со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet. *Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок ви Благодариме многу за да изберете . По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x75cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област Портрет:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Избор на клиент