• Новак
Бесплатен превозот Кинески Dizi Природни бамбус flute музички инструмент CDEFG Копче за Професионално играње flauta

Бесплатен превозот Кинески Dizi Природни бамбус flute музички инструмент CDEFG Копче за Професионално играње

DEN 2755.00
DEN 6888.00
-60 %
Во достапна форма

Пристапност

Таму е C D E F G клуч, pls кажи ни што копчето ќе се купи пред цел, ви благодариме!
Почитувани купувачи, ви благодариме за вашето внимание на нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Warrenty и Maintance
Ние нудиме 1month слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Големина : C-65cm,Д-61cm, E-55cm, F-52cm, Г-48cm,
Ве молиме имајте во предвид :
На flute е направен од природни бамбус, и на тој начин не се толку совршени.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Regually, Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3_5 работни дена откако плаќање е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
На mutiple количество на flute во слики подолу е само за естетска перцепција, она што ќе го добиете е едно парче.
Копче по желба : C,D,E,F,G . Поради разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот.
Се враќа
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Па, ве молам, бидете малку трпеливи за следење на број, ви благодариме.

Главните карактеристики

Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
E Механизам:
Yes
Бренд Име:
SevenAngel
Број На Модел На:
0075
Клучни материјал:
виолетова bambo
Тон:
C,D,E,F,G
Тело Материјал:
виолетова bambo dizi
Број на Дупки:
6 прст дупки
Површината Материјал:
виолетова бамбус
Материјал:
виолетова bambo
Бамбус возраст:
над 4 години
бакар зглобовите:
Yes
Пакет:
no
страна на flute материјал:
вистински вол рог
боја:
како слики
песни пати:
3 пати

Избор на клиент