• Новак
2018 Валентин подароци Романтична 41mm parnis Бели Бирање Датум Златна Позлатен случај 21 накит miyota Автоматски Механички мажите се Види

2018 Валентин подароци Романтична 41mm parnis Бели Бирање Датум Златна Позлатен случај 21 накит miyota Автоматски

DEN 4899.00
DEN 9072.00
-46 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис :
Големина : 41mm*11 mm
Бирате : Бела dial
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај
Движење : 21 накит miyota Автоматско движење
Функција : Часа,Мали Втор
Рака : Кожа за на рака
Кристал: Sapphire Кристално
Затворач тип : Нормален затворач
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
Parnis
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
41mm
Функција:
Авто Датум,Заврши Календар
Бендот Ширина:
22mm
Стил:
едноставна
Број На Модел На:
dg
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг

Избор на клиент