• Новак
1000ml Стакло Reagent Шише Со Земјата-во Стакло Затка Тесен Устата Транспарентен Стаклено Шише

1000ml Стакло Reagent Шише Со Земјата-во Стакло Затка Тесен Устата Транспарентен Стаклено Шише

DEN 187.20
Во достапна форма

Пристапност

1000ml Стакло Reagent Шише Со Земјата-во Стакло Затка Тесен Устата Транспарентен Стаклено Шише
Овие шишиња може да се користи за складирање, како и мешање и земање мостри.
Опис :
Име : reagent шише
Материјал : стакло
Volum : 1000ml
Секој обид за 1pc .
Различни големина стакло се обезбедени,за хемиска,лабораториска употреба
За било какви прашања ве молиме contect нас .

Главните карактеристики

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Избор на клиент