• Новак
Joyonly 2018 Лето Мода Момчиња Девојчиња Т кошули Црно Животно Лути Мачка Шема маици Деца Кул Блузи 4-20 Години Tees

Joyonly 2018 Лето Мода Момчиња Девојчиња Т кошули Црно Животно Лути Мачка Шема маици Деца Кул Блузи 4-20 Години

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. • Кина пост воздух пошта обично трае 15~30 работни денови за да се дојде. • Се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. • доколку постои било каков проблем, pls се чувствуваат слободни да контакт. DHL обично трае 3-7 работни дена да пристигнат. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.html Превозот • Цел ќе биде покриен од пратката во рок од 1-3 работни денови по исплата потврди. Ви благодарам многу! • Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Враќање & Наплата • pls проверува пакетот и предмети по примени. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. • Сопствен доход зависи од земјата на дестинација е политика, тоа е одговорност на купувачот. EMS обично трае 5-10 работни дена да пристигнат.
кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова Е sian големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд бебе облека нови 4-20 година
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
joyonly
Стил:
Новина
Облека Должина:
Редовни
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени

Избор на клиент