• Новак
Ново 1 Парче Панк Стил Multicolors Не Пирсинг Обетки Титаниум Челик Mens Жените Круг Уво Клип Clip Earring

Ново 1 Парче Панк Стил Multicolors Не Пирсинг Обетки Титаниум Челик Mens Жените Круг Уво Клип Clip Earring

DEN 23.00
DEN 26.40
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал :
Легура
Боја :
Сребрена/Gold/Црна/Розова/Red/Виолетови/Црвени/Зелени
Пакет :
Парче
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Бренд Име:
JQUEEN
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
104774
Пол:
Жените
is_customized:
No
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура

Избор на клиент