• Новак
Icostumes Девојки Тим Основниот Долг Ракав Леотар Деца Lycra Spandex Bodysuit Dancewear За Танц Класа

Icostumes Девојки Тим Основниот Долг Ракав Леотар Деца Lycra Spandex Bodysuit Dancewear За Танц Класа

DEN 551.52
Во достапна форма

Пристапност

Icostumes Девојки Тим Основниот Долг Ракав Леотар Деца Lycra Spandex Bodysuit Dancewear За Танц Класа
Еден сосема нов, не се користи, unworn и неоштетени објект;
Изработени од Метални Сјајна spandex lycra, мека ткаенина;
Добро Еластичен да одговара на повеќето луѓе, дише;
Повеќе бои и големини да се избере, се вклучуваат плус големина,
Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши;
Ве молиме погледнете го опис за детални големина информации.
Применливи/Цел корисникот : танц класа,гимнастика клубови ,танц тим, фаза на изведба ект
За нас :
1. 24/7 услуга, подобро пред-продажба и по-продажба на услуги;
2. Фабриката за директна продажба, високо - квалитетен производ загарантирана, добредојдовте најголемиот дел цел!
3. Искусни производителот, професионален работен тим;
4. Сите производи во парк, навремена испорака;
5. Се фокусира на Извоз Трговија со многу години на искуство.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
15
Бренд Име:
ICOSTUMES
Пол:
Девојки
Име:
Lycra Долг ракав leotards
Објектот:
девојки Танц Leotards
Вратот:
лажичка Вратот Leotards
Sleeve:
Долг Ракав Искра leotards
Возраст:
Девојка и жените црна leotards
боја:
Црвено црна, розова жолто бела
Zip:
ниту еден патент затворање
Големина:
XS S M L XL XXL
Стил:
леотар за танц или гимнастика
Клучни зборови:
Spandex леотар Танц

Избор на клиент