• Новак
Everfast 1pc Симпатична Љубов Pendant Ѓердан Шарм Синџир на Модни Накит За Девојки Деца Dropshipping Продавница

Everfast 1pc Симпатична Љубов Pendant Ѓердан Шарм Синџир на Модни Накит За Девојки Деца Dropshipping Продавница

DEN 88.00
DEN 95.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Боја : Сребрена Боја,Златна Боја,ако треба да се Зголеми Златна Боја или Црно,ве молиме контактирајте со продавачот
4.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина.
Карактеристики
1. * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. Материјал : Бакар(како синџир и pendant)
2. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.
* Задоволство на клиентите е нашиот опстанок. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
EVERFAST
Pendant Големина:
околу 18mm
Стил:
Симпатична/Романтичен
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Љубов
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Писмо
ѓердан:
ѓердан ѓердан
изјава ѓердан:
ѓердан жени
моден ѓердан:
chokers ѓердани за жени
боја:
Сребрена боја,Боја на Злато
Материјал:
Бакар
жените ѓердан:
моден накит
pendant ѓердан:
сладок ѓердан
Бесплатен превозот :
љубов ѓердан
Dropshipping продавница:
Писмо Ѓердан
шарм ѓердан:
изјава ѓердан

Избор на клиент