• Новак
Xiaomi Mi6 Кожа Случај Паричникот прекривачот Случај За Xiaomi Mi6 M6 телефон Флип Кожа Случај Телефон Маска

Xiaomi Mi6 Кожа Случај Паричникот прекривачот Случај За Xiaomi Mi6 M6 телефон Флип Кожа Случај Телефон Маска

DEN 409.00
DEN 511.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Xiaomi Mi6 Кожа Случај Паричникот прекривачот Случај За Xiaomi Mi6 M6 телефон Флип Кожа Случај Телефон Маска
1. Нов случај Флип кожа случај
2.Оригиналниот одговара за Xiaomi MI6 Случај
3.Заштитете го вашиот телефон од капка,се судрат и шок

Главните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Бизнис,Спортски
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
СТП Кожа телефон случај
Тип:
Флип Случај
Големина:
5.15 INCH
Бренд Име:
BOGVED
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Модел 1:
За Xiaomi MI 6 прекривачот Случај
Модел 2:
За Xiaomi MI6 Кожа случај

Избор на клиент