• Новак
10 компјутери X 2.35 mm Стоматолошка лабораторија инструмент месо тело Волфрам Стоматолошки Карбид Burs Лабораторија Med Burrs

10 компјутери X 2.35 mm Стоматолошка лабораторија инструмент месо тело Волфрам Стоматолошки Карбид Burs Лабораторија

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема. Одличен квалитет, заврши, може да се обработи со висока прецизност мувла празнина на разни форми 3.35 mm Стоматолошка лабораторија инструмент месо тело Волфрам Челик Солидна Карбид Ротари Датотеки Дијамант Burrs 1.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
OAO-HP08
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Метал
НЕТО-WT.:
100g
Состојба:
Нови
Примена:
Орална Рехабилитација Оддел
Транспорт Пакет:
10PC/
Сертификат:
CE, ISO
Пакет:
Картонска Кутија

Избор на клиент