• Новак
Ретро шема 145 Рок панк Вистинска Кожа Ретро Хривнија Snap Копчето Накит Шарм Накит За Жените и мажите (одговара 18mm копче)

Ретро шема 145 Рок панк Вистинска Кожа Ретро Хривнија Snap Копчето Накит Шарм Накит За Жените и мажите (одговара

DEN 148.80
Во достапна форма

Пристапност


Одговара 18mm 20mm копчето материја : Вистинска Кожа
должина : 23cm

Главните карактеристики

Бренд Име:
LUWELLEVER
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Панк
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
одговара 18mm 20mm копчиња
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Други
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Тежина:
50g

Избор на клиент