• Новак
KEYYOU 4 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Школка Случај Фоб За Toyota CAMRY 2012 2013 2014 2015 година е корола 2014 2015 Година Со TOY43 Сечилото

KEYYOU 4 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Школка Случај Фоб За Toyota CAMRY 2012 2013 2014 2015 година

DEN 85.00
DEN 89.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
4. Не се симне од интернет.
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка
.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.8 cm
Тежина : 15g
Fitment :
За Toyota Camry 2012-2014
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.Сликата е на вистински производ.Бидејќи од страна на мерење,1-2mm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата покажува
Батон : 4 Копчиња(Заклучуваат,Исклучуваат,Багажникот,Рог)
Клучни Празно : Yes(Toy43 Сечилото)
Користење На Логото : Никој
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Случај Големина : 5.
Важна Забелешка :
1.6cm(Lx W)
Сечилото Големина : 4.

Главните карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
Материјал Тип:
abs platic
R/C Функција:
без
Бренд Име:
KEYYOU
Прилагодување:
No
Производителот Дел Број:
клучни школка за тојота 4 копче
Осветленост Дел Број:
клучни школка за тојота 4 копче
Другиот Дел Број:
клучни школка за тојота 4 копче

Избор на клиент