• Новак
Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски прозрачна студ обетки неутрална

Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски

DEN 1872.00
DEN 2496.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски прозрачна студ обетки неутрална
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Накит Наоѓање Шарм Додатоци Ѓердан Pendant
Боја : Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела,Yelow, Портокал
Материјали : Stainess +CZ
Погоден за лица, танц сала, ноќен клуб,birthday (роденден), КТВ
Количина : 25pcs/многу
Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски прозрачна студ обетки неутрална
Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски прозрачна студ обетки неутрална
Нови Пристигнување 25pcs/многу Модни парична Казна популарен ноќен клуб Хип хоп Мулти-боја, сјај earring Женски прозрачна студ обетки неутрална

Главните карактеристики

боја:
Мулти, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
25pcs
Блескав Време:
20 часа
Број На Модел На:
PTL3016*25
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Earring
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Избор на клиент