• Новак
Автомобил покритие Средината контрола на Централно мулти-функција копчето рамка Shift Кабина knob трим светилка За Mazda CX-5 CX5 2 Генералот 2017 2018

Автомобил покритие Средината контрола на Централно мулти-функција копчето рамка Shift Кабина knob трим светилка

DEN 911.00
DEN 1023.84
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.26kg
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
RYDGR6453
Објектот Должина:
1cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент