• Новак
Биг Бенг Ѕид Светилка Модерен Дизајн Осветлување бела црвена боја железо боја на оркестарот светла Bigbang Ѕид Sconce Метал Материјал светлина

Биг Бенг Ѕид Светилка Модерен Дизајн Осветлување бела црвена боја железо боја на оркестарот светла Bigbang

DEN 7872.00
Во достапна форма

Пристапност

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Ние само брод да се потврди цел адреси. Постојат NOEXCEPTIONS!
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.
За Гаранција :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Превозот :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Главните карактеристики

Абажур Боја:
мала големина црвена, мала големина бела, средни бела, средни црвени, големи димензии бела, големи димензии црвена
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
Црвена,бела
Примена:
Foyer,Купатило,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Сенка Ветер:
До & Долу
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Бренд Име:
willlustr
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Насликани
Примена:
сите соба

Избор на клиент