• Новак
За Шкода Врвен 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, Загрева Со Електрична Крило Страна Ретровизор Левата Страна

За Шкода Врвен 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, Загрева Со Електрична Крило Страна Ретровизор

DEN 3488.00
DEN 4103.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет На Нов Автомобил Задните Загрева Со Електрична Огледало
За "Шкода" Врвен MK2 2008-2015
Информации за производот Дел Име : Огледало Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Левата Страна Гаранција : 1 Година
Вистински Фотографии
Плаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Име На Модел:
3T1857507 3T1857508
Бренд Име:
DFLA
Специјални Функции:
огледало
Материјал Тип:
ABS+Стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
1.9kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Модел Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Избор на клиент