• Новак
Замена За ЦИК TL0X TL51X TL51XR TL51XZ TL51Z MkII Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Поправка Делови

Замена За ЦИК TL0X TL51X TL51XR TL51XZ TL51Z MkII Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок

DEN 1622.40
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
CEC TL0X
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на клиент