• Новак
GLO-ПРИКАЗНА Бенд 2017 Обичните Жени, Облека Мода Ѕвезда Beading О-вратот Жените Т-маица Лето Дама Блузи WPO-3324

GLO-ПРИКАЗНА Бенд 2017 Обичните Жени, Облека Мода Ѕвезда Beading О-вратот Жените Т-маица Лето Дама Блузи WPO-3324

DEN 561.00
DEN 863.04
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GLO-ПРИКАЗНА
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
WPO-3324
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Beading
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент