• Новак
2 Стилови Nitro+ SUPERSONICO Девојки Бенд Нико ПВЦ Колекција Модел Аниме Хоби Акција Играчка Бројки Играчки За Деца Божиќ

2 Стилови Nitro+ SUPERSONICO Девојки Бенд Нико ПВЦ Колекција Модел Аниме Хоби Акција Играчка Бројки Играчки

DEN 969.00
DEN 1898.88
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
Производ висина : околу 12 CM
Спецификација за производ : 21.5*15.5*18.5 CM
Производ тежина : 0.48 KG

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Модел
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Тема:
Филм & TV
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Димензии:
12CM
Предупредување:
Далеку од огнот извор
Број На Модел На:
LL178
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
Големина:
12CM
Далечинска Контрола:
no
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент

1:35 НИ Војници тим 35522
  • Новак

1:35 НИ Војници тим 35522

DEN 302.00 431.52

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см