• Новак
OOTDTY 21Pcs/Set Мини Пресврт Вежба Битови Поставите Индекс 61-80 W/Алуминиум Рака Вежба За Електроника Занаети Накит Види Одлуки Итн

OOTDTY 21Pcs/Set Мини Пресврт Вежба Битови Поставите Индекс 61-80 W/Алуминиум Рака Вежба За Електроника Занаети

DEN 158.00
DEN 222.72
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Одлично за електроника, занаети, накит, види одлуки итн
Спецификација :
20pcs индекс малку поставете ги вклучува следните големини :
#80 (0.0135"), #70 (0.0280"), #79 (0.0145"), #69 (0.0292"), #78 (0.0160"), #68 (0.0310"), #77 (0.0180"), #67 (0.0320"), #76 (0.0200"), #66 (0.0330"), #75 (0.0210"), #65 (0.0350"), #74 (0.0225"), #64 (0.0360"), #73 (0.0240"), #63 (0.0370"), #72 (0.0250"), #62 (0.0380"), #71 (0.0260"), #61 (0.0390")
Мини Вежба Должина : 105mm
Кутија Големина : 110x61mm
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1pc x Мини Вежба
20pcs x Вежба Малку (преполна со кутија)
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
вежба малку
Материјал:
Други
Употреба:
PCB Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
Мини Вежба Должина

Избор на клиент