• Новак
AC 440V 240V ON/OFF/ON Универзална Менуваат со Текот на Ротари Cam Префрлате

AC 440V 240V ON/OFF/ON Универзална Менуваат со Текот на Ротари Cam Префрлате

DEN 356.16
Во достапна форма

Пристапност


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 А,AC-15 : 4А -, 5 A
Позиции : 1-0-2(ON/OFF/ON);Терминалот Број : 8;Монтажа Дупка со Дијаметар : 3. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за costsof на делови за да биде заменет.
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент