• Новак
Минималистички Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Град Мапи Оркестарот , Парови Лондон, Њујорк Ѕид Уметност Отпечатоци Мапата Постер

Минималистички Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Град Мапи Оркестарот , Парови Лондон, Њујорк Ѕид Уметност

DEN 191.00
DEN 239.04
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
=============================================================================
Големина детали
=============================================================================
Преглед
Њујорк Уметност Постер , ПАРИЗ Постер ЛОНДОН Платно Сликарство Ѕид Слики Уметност Отпечатоци За Домашна Декорација
======
ПАРИЗ
======
ЛОНДОН
=====
Њујорк
=============================================================================
=============================================================================
Пакет детали
Ние ги користиме супер тешко цевка пакет да се заштити вашиот парцела безбедно и звук
====================================================================
Обезбедување на квалитет
Ние сме посветени на користење на оригиналните Epson вода-базирани мастило, цената е повисока, но бојата е подобро. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да ја ОТВОРАЊЕ на спорот , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме испратете e-mail на нас,
или контактирајте со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!
.
=============================================================================
Се врати и враќање
Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Живеат ustory
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
7L112-7L114
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Мапа На Градот
Цел:
Њујорк Постер На Ѕид Слика Уметност Сликарство Оркестарот
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство и Постер
уметноста категорија:
Модерна и Минималистички
Простор апликации:
Дневната Соба / Спалната Соба
Тема:
Мапа На Градот Платно Уметност Печатење
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент