• Новак
Трговија на големо 13x18mm природни epidote камен монистра teardrop КАБИНАТА CABOCHON 50pcs за накит додатоци Бесплатен превозот

Трговија на големо 13x18mm природни epidote камен монистра teardrop КАБИНАТА CABOCHON 50pcs за накит додатоци

DEN 726.00
DEN 907.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Трговија на големо 13x18mm природни epidote камен монистра teardrop КАБИНАТА CABOCHON 50pcs за накит додатоци Бесплатен превозот
Количина : 50 компјутери/многу
Материјали : Скапоцен Камен
Бои : како на сликата
Мушка големина : 13x18 mm
Облик : Исто како фото
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.05
Бренд Име:
ywcxcn
Број На Модел На:
B002-22
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
waterdrop
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13x18mm
боја:
Тиркизна Камен
color1:
опал камен
color2:
Природниот Кварц Се Зголеми

Избор на клиент