• Новак
Bonsny Глеѓ Ајкула Клучни Синџир Копче Прстен Чанта Торба Шарм Легура Keychain Нови Модни Додатоци Океан Животните Накит За Жените

Bonsny Глеѓ Ајкула Клучни Синџир Копче Прстен Чанта Торба Шарм Легура Keychain Нови Модни Додатоци Океан Животните

DEN 232.00
DEN 356.64
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AK347
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Сорти
Нето тежина:
16.3 G
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
Повод:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
Pendant Големина:
24mm x 54mm
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Избор на клиент