• Новак
Нов Воздух Пролет Торба За Range Rover L322 4.4 5.0 L L-предното Или Задното RKB500240/RKB500082 RKB500080 RKB000151 RKB000150 RKB500130

Нов Воздух Пролет Торба За Range Rover L322 4.4 5.0 L L-предното Или Задното RKB500240/RKB500082 RKB500080

DEN 3191.00
DEN 3753.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Нов Воздух Пролет Торба За Range Rover L322 4.4 5.0 L L-предното Или Задното RKB500240/RKB500082 RKB500080 RKB000151 RKB000150 RKB500130
Одговара за Range Rover L322 2002-2012
(Не е погоден за спорт или supercharged модели)
Референца OE/OEM Број :
-RKB500082
-RKB000150
-RKB000151
-RKB500080
-RKB500080 K
-RKB500130
-RKB500240
Состојба : Нова
Количина : 1 парче(за задните левата или десната страна)
Гаранција : 1 година Гаранција
Напомена :
- Овие воздушна суспензија кеси се резервни копии. Тие ќе го замени на оригинални задни воздушни пружини.
-Настава не е вклучена. Професионалната инсталација се препорачува
-Ве молиме контактирајте со нас за она што ние можеме да ви помогнеме

Главните карактеристики

Земја/Регион на Производство:
магацин во cn ни de
Осветленост Дел Број:
Пријатели со OE Air Lines
Производителот Дел Број:
за Land Rover Range Rover 2003-2012
Објектот Должина:
26
Објектот Ширина:
15
Објектот Висина:
10
Објектот Тежина:
2.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Тип:
Притисок На Маслото
Бренд Име:
maxpeedingrods
Специјални Функции:
Дизајниран за Удобност Суспензија
Материјал Тип:
Гума+Пластика
Land Rover Модел:
Range Rover
Состојба:
Бренд Нови
Функција:
Пријатели со OE Air Lines
Одговара:
за Land Rover Range Rover 2003-2012
Известување:
Професионалната инсталација се препорачува
Количина:
1 парче (за задните левата или десната страна)
Референца OE/OEM Број 1:
RKB500080K RKB500130 RKB500240
Референца OE/OEM Број 2:
RKB5000082 RKB000150 RKB000151 RKB500080
превозот:
24 часа испрати
Тип:
Воздушна Суспензија Пролет рамења Торба Шок апсорбер
Гаранција:
2 години

Избор на клиент