• Новак
Waterproo mildew доказ PEVA Куки црно бела Квадратни туш Завеса

Waterproo mildew доказ PEVA Куки црно бела Квадратни туш Завеса

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
150*180cm, 180*200cm, 180*180cm
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
PEVA
Стил:
Модерна
Шема:
Геометриски
Боја:
blackwhite
Материјал:
PEVA
Стил:
едноставност

Избор на клиент