• Новак
Фабриката На Големо 1 Букет Вештачка Свила Сончоглед Carnation Булчински Свадба Дома Декорација Аранжмани Бесплатен Превозот

Фабриката На Големо 1 Букет Вештачка Свила Сончоглед Carnation Булчински Свадба Дома Декорација Аранжмани Бесплатен

DEN 422.40
Во достапна форма

Пристапност

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.8 инчи)
Голема сончоглед дијаметар : 13cm (5.Овие трошоци се на купувачот одговорност.33cm(13inch)
Overal Дијаметар : прибл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако имате свој дизајн, ние исто така многу среќни да ги направи за вас , pls ве молиме контактирајте со нас онлајн , ние ќе ви одговори што ПОБРЗО! Нека можете лесно се купи. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.15 инчи)
Carnation diamete р : 7cm(2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO В. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Jarrey
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JR252
Тип:
сончогледот
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Пакет:
картон
материјал квалитет:
Свила Пластика
Обработка на прилагодување:
Yes
Процесот:
Полу прирачник полу механички
Тип:
вештачки цвет букет
Overal висина:
прибл.33cm(13inch)
Overal Дијаметар:
прибл.25cm(9.8 инчи)

Избор на клиент