• Новак
Жените Нова Мода Сина Шарени Блузи Еден Рамо појас Заврши Околу Половината Тенок Блузи

Жените Нова Мода Сина Шарени Блузи Еден Рамо појас Заврши Околу Половината Тенок Блузи

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина На Рамо
(cm) Биста
(cm) Половината
(cm) Должина
(cm) Должина на Ракав (cm) s - 88 / 48.5 24.5 М - 92 / 49 25 L - 96 / 49.5 25.5 XL - 100 / 50 26 XXL - 104 / 50.5 26.5 - - - - - - - - - - - -
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
3.Поради разликата различни монитори,сликата може да не frflect вистинската боја на објектот.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YIRANSHINI
Материјал:
Памук,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Слатка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Sashes
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените

Избор на клиент